Model: 189KKU300
Powerful 1800-peak-watt replacement Ninja Detect™ Blender Motor Base with BlendSense™ Technology.
Read more Read less
Click to see code Learn more
Need help choosing a model?
See which is best for you. Compare models
Compatible with:
TB300, TB300C, TB301, TB301C
Model: 189KKU300
Color: Black
Weight: 24.6 lbs
Product Dimensions: 18.9 in L x 16.93 in W x 10.24 in H